tel: 881918607 tel: 604295100
koszyk

Skontaktuj się z nami

881911335

Zdarzają się sytuacje, w których zwykłe mydło czy pianki czyszczące okazują się zbyt mało skuteczne. W takich przypadkach niezastąpiona okazuje się pasta BHP. Jest to środek, który nie tylko skutecznie usuwa wszelkie zanieczyszczenia, także spowodowane substancjami chemicznymi, ale również likwiduje bakterie. Słowem, w każdej sytuacji jest w stanie doprowadzić skórę do idealnie czystego wyglądu.

Pasta BHP, którą mamy Państwu do zaoferowania, dostępna jest w kilku praktycznych wariantach, jeśli chodzi o pojemność i rodzaj opakowania. W każdym wypadku jest to pasta BHP do mycia rąk żółta. Koniecznie trzeba zaznaczyć, że w parze ze skutecznością idą tu właściwości pielęgnacyjne, dzięki którym produkt jest całkowicie bezpieczny dla skóry rąk. Ponadto, produkt wyróżnia się przyjemnym zapachem.

Nasza pasta BHP jest wygodna w użyciu – stosuje się ją na suche ręce, a następnie wciera, by na końcu spłukać wodą. To produkt, którego nie powinno zabraknąć w wielu zakładach przemysłowych czy warsztatach samochodowych.