tel: 881918607 tel: 604295100
koszyk

Skontaktuj się z nami

881911335

W punktach o charakterze gastronomicznym, w zakładach przemysłowych, a nawet w publicznych toaletach bardzo ważny jest wygodny, szybki i funkcjonalny sposób na wytarcie rąk. Za takie właśnie rozwiązanie można uznać ręczniki papierowe zz, które wyróżniają się całym szeregiem korzyści.

Pragniemy zaproponować Państwu ręczniki papierowe zz, które okazują się najlepszym sposobem na osuszone ręce w miejscach, w których albo przewija się wiele osób, albo też potrzeba suszenia rąk okazuje się bardzo częsta. A czym wyróżniają się ręczniki papierowe zz? Są one z jednej strony dużo bardziej wytrzymałe, ale jednocześnie chłonne i higieniczne, dzięki czemu można za ich pomocą nie tylko wytrzeć ręce, ale i szybko osuszyć mocno zmoczoną podłogę lub inną powierzchnię. To, co wyróżnia ręczniki papierowe zz, to także sposób ich podawania. W odróżnieniu od tradycyjnych ręczników papierowych nie są one nawinięte na rolkę lecz składane. Najlepszym sposobem na ich aplikację są specjalne podajniki, które wiesza się na ścianie.

Gwarantujemy najwyższą jakość i niezawodność, idące w parze z atrakcyjną ceną.

Ręczniki papierowe w rolkach i składane

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno ręczniki papierowe ZZ, jak i wyroby produkowane w rolkach. Każdy klient może dopasować ten produkt do swoich oczekiwań i posiadanych dozowników. Jeśli zaś dopiero planują Państwo kupić nie tylko ręczniki dla firm, ale i wygodny podajnik, zapraszamy do zapoznania się z kategorią Akcesoria w naszej ofercie. Znajdą tam Państwo aplikatory, przeznaczone do ręczników w rolkach oraz do produktów składanych. Nasze artykuły doskonale sprawdzą się w każdej firmie czy miejscu publicznym. Ręczniki papierowe przemysłowe charakteryzują się dużą wytrzymałością, dzięki czemu, w trakcie wycierania rąk czy wybranej powierzchni, nie rwą się na mniejsze elementy. Dodatkowo produkty znajdujące się w naszej hurtowni posiadają dobre właściwości wchłaniające wilgoć. Nie potrzeba więc zużywać ich wiele, aby całkowicie osuszyć dłonie czy dowolną powierzchnię. Ręczniki dla firm stanowią świetny sposób na zachowanie czystości i higieny w toalecie, ale również w innych pomieszczeniach socjalnych.

Zanim zdecydują się Państwo na ręczniki papierowe ZZ albo rolowane zachęcamy do przyjrzenia się różnym typom produktów. W zależności od pomieszczenia, w którym mają znajdować się te artykuły oraz od jego wielkości, mogą Państwo potrzebować na przykład niewielkiego dozownika i materiałów eksploatacyjnych. Jeśli pojawią się jakiekolwiek pytania, zachęcamy do kontaktu, a chętnie doradzimy Państwu w wyborze. Nasi klienci cenią sobie ręczniki papierowe przemysłowe ze względu na łatwość utrzymania obiektu w czystości. Jest to rozwiązanie ekonomiczne, a przy dobrej chłonności zużycie jest naprawdę niewielkie. Proponujemy ręczniki papierowe ZZ pasujące do standardowych podajników. W naszej ofercie dostępne są również jedno- i dwuwarstwowe ręczniki systemowe. W razie problemów z dopasowaniem materiałów do posiadanego dozownika, prosimy o kontakt. Na bieżąco wzbogacamy naszą ofertę o nowe produkty, aby zapewnić Państwu jeszcze większy wybór asortymentu. Poza wytrzymałymi produktami zapewniamy konkurencyjne ceny.